Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 27.04.2018, 10:40

Обдарована молодь

Меню сайту
Категорії розділу
олімпіади, олімпіадна школа [4]міжнародні конкурси [15]
всеукраїнські конкурси [26]обласні, регіональні конкурси [6]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Нормативна база

Головна » Статті » Положення » обласні, регіональні конкурси [ Додати статтю ]

Олімпіадна школа
ПОЛОЖЕННЯ
про обласну Олімпіадну школу

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 Положення про Обласну олімпіадну школу розроблено відповідно до  Державної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2007-2010 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 8 липня 2007 року № 1016, і згідно з чинним Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженим наказом Міністерства освіти України від 18 серпня 1998 року № 305.

 МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

     -  сприяння виявленню та розвитку обдарованих дітей;
     -  створення умов для реалізації інтелектуальних здібностей учнів та задоволення інтелектуального й духовного розвитку молоді Луганщини;
     - 
стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, активізація руху творчої інтелігенції щодо формування наукової та творчої еліти;

     - 
підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення базових, спеціальних та фахових дисциплін, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання у вищих закладах освіти регіону;

   -  досягнення високого рівня  науково-теоретичної та практичної підготовки учнів до ІІІ-IV етапів (обласних/ республіканських) Всеукраїнських та Міжнародних учнівських олімпіад з базових дисциплін;

 2. СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ ДІЯЛЬНОСТІ

2.1. Обласна олімпіадна школа працює за річним планом роботи, погодженим з Управлінням освіти і науки Луганської облдержадміністрації.

2.2. Олімпіадна школа за формою занять є очно-заочною школою. Безпосереднє  навчання учнів здійснюється під час весняних, осінніх та зимових навчальних сесій за програмами з науково-теоретичної та практичної підготовки учнів (обсяг навчальних годин щорічно корегується УОН Луганської облдержадміністрації). У міжсесійний період учні працюють над індивідуальним завданням. З цією метою заплановані консультації фахівців (обсяг годин для консультацій щорічно корегується відповідно до обсягу фінансування школи).

2.3. Навчання учнів проводиться відповідно до розроблених навчальних програм з предметів природничо-математичного циклу: математики, фізики, хімії, біології з екологією, інформатики, географії, економіки.

2.4. Навчальні програми та індивідуальні завдання з базових дисциплін розробляються науковцями й викладачами вищих навчальних закладів м. Луганська, педагогами освітніх закладів та методистами – кураторами Луганського ОІППО відповідно до Державного стандарту  старшої школи, навчальних програм з базових дисциплін, вимог до Всеукраїнських і Міжнародних учнівських олімпіад та рекомендацій Міністерства освіти і науки України. Навчальною програмою передбачено проведення занять з науково-теоретичної та практичної підготовки. Практичні та експериментальні завдання складаються так, щоб забезпечити рівні можливості виконання їх всіма слухачами школи і сприяти повному виявленню кожним із них досягнутого рівня знань, умінь та фахової майстерності.

2.5. Учасниками олімпіадної школи можуть бути учні 7-10 класів (учні 11 класу братимуть участь за бажанням) незалежно від типу, форми власності, розташування та підпорядкування навчального закладу, які є:
     - переможцями (учні, які отримали дипломи  I, II та III ступенів) ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в Луганській області поточного року;

      - переможцями щорічних Всеукраїнських конкурсів учнівської молоді, переможцями обласних/Всеукраїнських турнірів з базових дисциплін, обласних конкурсів-захистів наукових робіт Луганського територіального відділення Малої академії наук України поточного року.


2.6. Склад учасників олімпіадної школи щорічно затверджується відповідним наказом УОН Луганської облдержадміністрації за поданням Луганського ОІППО та Президії Луганського територіального відділення Малої академії наук України на один навчальний рік.

У наступному навчальному році склад учасників олімпіадної школи формується відповідно до результатів обласних олімпіад та Всеукраїнських конкурсів/турнірів поточного навчального року.

 3.     ФІНАНСУВАННЯ ОЛІМПІАДНОЇ ШКОЛИ

3.1.Фінансування Обласної олімпіадної школи здійснюється з обласного бюджету відповідно до затвердженого на один поточний рік кошторису витрат та благодійних коштів організацій, фондів та інших джерел, не заборонених діючим законодавством України.

3.2. Основні витрати на функціонування Обласної олімпіадної школи, а саме:

- харчування слухачів (70% -100% від добового харчування учня в інтернаті відповідно до кількості навчальних занять на день);

- заробітна плата викладачів (згідно з чинним законодавством та тарифікаційною сіткою);

- технічне забезпечення навчального процесу;

- транспортне обслуговування (підвезення учнів з вокзалу до місць проведення занять та харчування);

- послуги Інтернету та міжміського телефонного зв’язку;

- виготовлення сертифікатів для слухачів школи здійснюються через Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

4.     РЕОРГАНІЗАЦІЯ ТА ЛІКВІДАЦІЯ ОЛІМПІАДНОЇ ШКОЛИ

4.1. Ліквідація та реорганізація Обласної олімпіадної школи здійснюється відповідним наказом начальника Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації.
Категорія: обласні, регіональні конкурси | Додав: ditu (23.11.2009)
Переглядів: 1064 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Теги
...

Copyright Центр дистанційного навчання Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  © 2018